Charytatywna akcja portalu Gruper.pl i Fundacji Dziecięca Fantazja – Spełniamy Dziecięce Fantazje

Od 10 grudnia 2012 do 31 grudnia 2012 na portalu Gruper.pl można nabyć specjalny kupon, który wspiera działalność Fundacji Dziecięca Fantazja.

I Ty możesz zostać Św. Mikołajem… Kupon wspierający to jedynie 5 zł.

tl_files/sponsorzy_partnerzy/standardowi/4-gruper.gif

http://gruper.pl/x.php/1,32215/Cala-Polska-Fundacja-Dziecieca-Fantazja-kupon-wspierajacy-dzialalnosc.html

Kliknij powyżej, aby zobaczyć ofertę i kupić kupon wspierający

Każdy z kuponów pomoże spełnić marzenie jednego z trójki naszych Podopiecznych:

tl_files/marzenia/1001-1500 marzen/1291_Maciej Stanszek (14 l.)/zd.jpg15-letni Maciek z miejscowości Kojszówkaw woj. małopolskim dzielnie walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Rok temu świat Maćka zawalił się z dnia na dzień. Okrutna diagnoza, długotrwałe leczenie, chemioterapia, izolatka i w końcu światełko w tunelu… znalazł się dawca szpiku. Do przeszczepu doszło w kwietniu. Wszyscy wierzyli, że teraz będzie już dobrze, niestety wystąpiły powikłania i chłopiec kolejne miesiące spędził w szpitalu. Dziś życie chłopca to prawie zerowa odporność, nieustające podróże dom-szpital, kolejne zabiegi i… oczekiwanie. Największym marzeniem chłopca jest komputer stacjonarny i gry.

tl_files/marzenia/1001-1500 marzen/1453_Marianna Konus (5 l.)/zd.jpg5-letnia Marianna z Giżycka choruje na złośliwy nowotwór miednicy mniejszej. Pomimo 10 bloków chemioterapii i licznych naświetlań stan dziewczynki jest bardzo zły. Marianna od kilku miesięcy czeka na operację, ale żeby ją wykonać muszą być przynajmniej zadowalające wyniki. Niestety wyniki Marianny nie są najlepsze. Od dawna już całym światem dziewczynki są cztery ściany szpitalnego pokoju. Marianna wierzy, że już wkrótce to się zmieni. Zamyka oczy i wyobraża sobie powrót do domu, do pięknego pokoiku z nowymi mebelkami, pokoiku w którym królowałyby ukochane przez dziewczynkę kotki i pieski. Jej największym marzeniem jest taki właśnie pokoik w kotki i pieski.

1tl_files/marzenia/501-1000 marzen/876_Jakub Pawlik (10 l.)/zd 001.jpg0-letni Jakub z miejscowości Smogorzow w woj. mazowieckim choruje od sześciu lat. Zaczęło się od nowotworu oka, potem była jedna wznowa, remisja i… Kuba niedawno dowiedział się o kolejnej wznowie nowotworu. I od nowa musiał pójść do szpitala i przyjmować chemię. Ze względu na to, że jest to już kolejna wznowa chłopiec ma zalecone bardzo agresywne leczenie. Jego organizm jest bardzo słaby i wyniszczony. W związku z tym niestety wystąpiły powikłania. Kuba niedowidzi i ma lewostronny niedowład. Mimo ciężkiej choroby jest dzielnym i radosnym chłopcem, który nigdy się nie skarży. Żeby tego było mało półtora roku temu okazało się, że jego młodsza siostra Zuzia również zachorowała na nowotwór. Jakub chciałby posiadać klocki z serii LEGO CITY oraz konsolę XBOX Kinect z grami samochodowymi.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, wyjątkowy okres radości, dobrych życzeń i oczywiście podarunków. Nie dla wszystkich niestety. Wielu z naszych podopiecznych nie otrzyma żadnego prezentu pod choinkę. Rodzice przeznaczają każdą złotówkę na leczenie, utrzymanie przy życiu, rehabilitację i podstawowe potrzeby, na spełnianie marzeń nie zostaje nigdy.

Przez cały rok wnosimy iskierkę radości w życie rodzin, które zmagają się z ciężką i potencjalnie śmiertelną chorobą dziecka poprzez spełnianie marzeń tych dzieci. Dajemy im przez to siłę, nadzieję i wiarę, że nie są sami. To dla nich i dla nas bardzo ważne… Z góry ogromnie Państwu dziękujemy.

Akcja charytatywna Fundacji Dziecięca Fantazja oraz portalu Gruper.pl. to już druga odsłona wspólnej współpracy. Wcześniej serwis był partnerem wydarzenia artystycznego z cyklu „Gramy z Fantazją”, który odbył się 3 marca 2012 roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki. Podczas koncertu zagrali najpopularniejsi artyści polskiej sceny muzycznej jak m.in. Kayah, Marcin Wyrostek czy Andrzej Piaseczny. Przed koncertem wystąpili również Andrzej Grabowski i Kabaret Pod Wyrwigroszem. Wieczór poprowadziła Agata Młynarska wieloletnia ambasadorka organizacji. Fundacja Dziecięca Fantazja o charakterze non-profit, od wielu lat zajmuje się pomaganiem najbardziej potrzebującym dzieciom. Spełnia ich najskrytsze marzenia, wśród których są m.in.: zabawki, wycieczki, koncerty ulubionych zespołów, spotkanie z idolem oraz wiele, wiele innych. Warto więc przyłączyć się do akcji i tym samym wnieść radość w życie dzieci zmagających się z ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami.

Wróć

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK