1 procent podatku dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja

Rozpoczął się nowy rok i kolejny okres rozliczeń z fiskusem. Prosimy, w morzu potrzeb pomyślcie o tych, którym zostało już niewiele czasu, o tych, którzy toczą walkę najważniejszą ze wszystkich - o życie, pomyślcie o dzieciach niepełnosprawnych. Fundacja Dziecięca Fantazja spełnia ich marzenia, ponieważ oni sami nie są w stanie tego zrobić. Ktoś musi im pomóc i jesteśmy to my. Chore i niepełnosprawne dzieci mają marzenia takie jak Wy. Często tracą nadzieję na ich spełnienie… Boją się czy doczekają, czy będą mieli pieniądze…

Spełnienie fantazji daje tym dzieciom, całym rodzinom, nadzieję i siłę do dalszej walki o następny dzień, o życie, o sprawność. Prosimy o przekazanie 1% swojego podatku Fundacji Dziecięca Fantazja. Dzięki funduszom z podatku możemy wnosić odrobinę radości w życie ciężko i nieuleczanie chorych dzieci. W naszej bazie czeka prawie 1000 dzieci, a bez Waszego wsparcia i 1% nie zdążymy im pomóc. Nasz nr KRS to 0000168783. Pomagamy dzieciom od ponad 15 lat. Dziękujemy!

Można przekazać 1% na podopiecznych – wtedy spełniamy marzenia najbardziej potrzebujących, najpilniejsze i te, na które dzieci czekają najdłużej. Można też przekazać 1% na spełnienie marzenia konkretnego dziecka z naszej bazy, wówczas w celu szczegółowym należy podać imię i nazwisko dziecka (do uzyskania bezpośrednio od dziecka lub od nas drogą mailową).

Wróć

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK