Podróże Spełnionych Fantazji

Podróże Spełnionych Fantazji należą do największych akcji cyklicznych fundacji, które trwają nieprzerwanie od 2007 roku. Dotychczas udało się zorganizować ponad 60 takich podróży, w której uczestniczyli młodzież i dorośli - wolontariusze, którzy na zaproszenie Fantazji przyjeżdżają z całego świata, w ostatnich latach głównie z Kanady. Fundacja współpracuje w tym celu z kanadyjską organizacją Coalition for Kids International, która zachęca międzynarodową młodzież do przyjazdu do Polski. Urzeczywistniając marzenia podopiecznych Fundacji, Kanadyjczycy wnoszą odrobinę radości w życie ciężko chorych dzieci, które w większości nie mają nadziei na wyleczenie, a które jednak po mimo tragicznej sytuacji życiowej, jak każde zdrowe dziecko - chcą i potrafią marzyć. Marzenia dla tych dzieci to jedyne, co im w życiu zostało, często są bardzo maleńkie pragnienia, najważniejsze jest, aby zdążyły się spełnić...

Trasy układane są przeróżnie, ale pracownicy fundacji wraz z pomagającymi im wolontariuszami docierają często do najbardziej oddalonych zakątków w Polsce. Oprócz dzieci w domach odwiedzają także szpitale i oddziały dziecięce szpitali w całym kraju.

W marcu 2017 r. planujemy kolejną Podróż Spełnionych Fantazji, podczas których odwiedzimy ponad 30 podopiecznych Fundacji z następujących województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego, łódzkiego i świętokrzyskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z raportami z ostatnich Akcji w październiku i sierpniu 2016 roku.

Wróć

 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK