Aktualności

AIF Kancelaria ponownie wsparła nasze działania

Składamy serdecznie podziękowania dla Kancelarii AIF za ponowne wsparcie naszych działań.

Więcej

X Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny

Fundacja Dziecięca Fantazja już po raz trzeci otrzymała zaproszenie do uczestnictwa w X Międzynarodowym Kiermaszu Dobroczynnym. Organizatorem tego wydarzenia jest SHOM, czyli Stowarzyszenie Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych. Fantazja ponownie będzie miała możliwość uczestniczeniu w kiermaszu i podzielenia się z uczestnikami informacjami na temat naszej działalności.

Więcej

Charytatywne kartki świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas pojednania, radości i życzeń płynących z serca. Boże Narodzenie to także choinka, prezenty i cudowny dziecięcy śmiech. Nie wszędzie niestety. W wielu domach w tym czasie nie będzie dzieci, w innych – pięknie zapakowanych podarunków, w jeszcze innych - Wigilijnej kolacji.

Więcej

II Gala Mikołajki z Fantazją

4 grudnia 2017, po raz drugi, nasza fundacja zorganizuje świąteczną Galę „Mikołajki z Fantazją” dla 200 ciężko chorych i niepełnosprawnych dzieci. Ponad połowę uczestników stanowić będą dzieci zmagające się z chorobą nowotworową, ale wśród naszych wyjątkowych gości znajdą się także szkraby z mukowiscydozą, zanikiem mięśni, przepukliną oponowo-rdzeniową, mózgowym porażeniem dziecięcym, zespołem Downa, a także innymi schorzeniami i wadami genetycznymi.

Więcej

Archiwum aktualności
 

Newsletter

Jesteśmy na

Youtube NK