Marzenie

DSC 0281-1
Imię dziecka:
Norbert
Wiek:
23
Województwo:
mazowieckie

Duży telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

7 lutego 2013 w godz. 11.00 – 13.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Warszawskim Banku Spółdzielczym troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia i ciepłego powitania gości przez Pana Czesława Swacha, Prezesa Zarządu. Następnie dzieci otrzymały upragnione prezenty.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie szesnastoletniego Norberta, który od kilku lat walczy ze złośliwym nowotworem. Wyśniony telewizor w imieniu chłopca odebrał tata. Chemioterapie, naświetlania, ciągłe podróże od szpitala do szpitala tak wygląda codzienność Norberta. Pomimo, że rak rozprzestrzenił się po całym organizmie, chłopiec się nie poddaje. Norbert poza pobytami w szpitalach dużo czasu spędza w domu i teraz dzięki Warszawskiemu Bankowi Spółdzielczemu jego marzenie się spełniło. Wreszcie będzie mógł się poczuć jak w kinie, w którym od dawna nie był.

To było wyjątkowe spotkanie. Wymarzone prezenty, zwiedzanie Banku i w końcu słodki poczęstunek. Dzieci dostały od Banku dodatkowe upominki – wielkie maskotki Misie z szarfą z logo Warszawskiego Banku Spółdzielczego. To były szczęśliwe chwile dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Norberta dziękujemy Warszawskiemu Bankowi Spółdzielczemu.

Cukierni Cieślikowski dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0016.JPG
  • DSC 0064.JPG
  • DSC 0069.JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK