Marzenie

DSC 0281-1
Imię dziecka:
Norbert
Wiek:
23
Województwo:
mazowieckie

Konsola Playstation Vita FANTAZJA SPEŁNIONA

W czwartek 20 grudnia udało nam się spotkać z Norbertem, który zmaga się z chorobą nowotworową, która niestety rozprzestrzeniła się na cały organizm chłopca. Obecnie rzeczywistość Norberta polega na ciągłych podróżach do Warszawy na naświetlania w Klinice Onkologii. Ponieważ mieszka w miejscowości Porządzie  w okolicach Wyszkowa codzienna podróż polega na przebyciu ponad 70  kilometrów w jedna stronę. Niestety przez najbliższe 6 tygodni chłopiec musi codziennie tak podróżować.

Dzięki gościnności kawiarni 'Obroty Rzeczy' razem z Norbertem i jego tatą spędziliśmy bardzo miłe chwile przy ciepłej herbacie. Marzeniem Norberta była konsola PS Vita, która umiliłaby mu drogę do i z szpitala oraz pobyty w szpitalu. Chłopiec ogromnie się ucieszył na widok zapakowanego prezentu, jednak jeszcze większa radość wstąpiła na jego twarz, kiedy zobaczył co kryje się w środku. Od razu zabrał się za sprawdzanie swojego nowego sprzętu. Dzielnie pomagał mu w tym jego sympatyczny tata. Pomimo tego, że Norbert był bardzo zmęczony po wizycie w szpitalu przez całe spotkanie uśmiechał się radośnie i żartował przez cały czas.

Marzenia Norberta zostało spełnione dzięki pracownikom firmy Metro Properties Sp. z o.o., którzy ufundowali konsolę PS Vita oraz kawiarni Obroty Rzeczy w Warszawie, która ugościła chłopca i jego tatę poczęstunkiem po pobycie w szpitalu oraz udostępniła nam swoją przestrzeń na czas spełniania marzenia oraz podarowała mu dodatkowo wymarzoną grę o siatkówce. Pragniemy także podziękować firmie Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o., która podarowała dla Norberta świąteczne słodycze.

Galeria

  • Norbert (5).JPG
  • Norbert  (7).JPG
  • Norbert .JPG
 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK