Zostań wolontariuszem

Dołącz do zespołu WOLONTARIUSZY

Poszukujemy wolontariuszy do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej przeprowadzanej w 43 marketach OBI w całym kraju w weekendy od lipca 2013 do lutego 2014 r.

Wolontariusz - koordynator - zadania:

  • Współpraca z Fundacją oraz wolontariuszami.
  • Wdrożenie i przygotowanie wolontariuszy do pracy, nadzorowanie pracy wolontariuszy.
  • Wspieranie fundacji w poszukiwaniu/ prowadzeniu naboru wolontariuszy w danym regionie.

Koordynatorem wolontariuszy powinna zostać osoba pełnoletnia, która jest obowiązkowa i ma do tego przekonanie. Powinna być to osoba pełna entuzjazmu i empatii. To od tej osoby wolontariusze zarażać się będą zapałem i pasją pracy na rzecz Fundacji i jej podopiecznych.

Wolontariusz - zadania:

Zachęcanie klientów marketu do przyłączenia się do akcji i zakupienia za symboliczną złotówkę ekskluzywnego magazynu o wystroju wnętrz, w którym klienci znajdą atrakcyjne oferty, rabaty i wiele pomysłów na urządzenie domu czy ogrodu. Dochód ze sprzedaży
w całości będzie przeznaczony na działalność Fundacji Dziecięca Fantazja, którą jest spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.

Terminy akcji:

Każdy weekend od 20 lipca 2013 do 28 lutego 2014 r.  w godzinach: 11:00-15:00, 15:00-19:00 oraz  inne terminy zaproponowane przez wolontariuszy.

Na życzenie wystawiamy zaświadczenia za udział w wolontariacie, dzięki któremu przysługują dodatkowe punkty przy rozpatrywaniu podań do szkół średnich i wyższych *

Adresy marketów znajdziesz tutaj.

Zgłoszenia prosimy kierować pod adres email wolontariat@f-df.pl z dopiskiem „wolontariusz OBI - nazwa miasta”
„wolontariusz-koordynator OBI - nazwa miasta”

W treści zgłoszenia prosimy o podanie: imienia, nazwiska, wieku, numeru telefonu kontaktowego. Osoby niepełnoletnie przed przystąpieniem do wolontariatu prosimy koniecznie o przesłanie na maila zgody rodziców.

Zgłaszając się pomożesz dać radość nieuleczalnie chorym dzieciom. Dzięki Twojej pomocy i pracy będziemy w stanie spełnić więcej cudownych dziecięcych fantazji i pragnień.

 

* Zaświadczenia wystawiane są po odpracowaniu przynajmniej 16 godzin 

 

Newsletter

Sponsorzy

Jesteśmy na

Youtube NK